16. septembra 2020
  by Michal

   

  Sme radi,  že konečne môžeme dať zelenú pohybovému kurzu pre dospelých !

  Telo je doslova nástroj vytvorený na pohyb, ktorý mu často ale nie sme schopný dodávať v takej miere, v akej by to bolo potrebné na to, aby sme si zachovali vitalitu a zdravie. Obzvlášť tú neobmedzenú pohybovú slobodu, ktorú často stratíme akonáhle padneme do školského alebo pracovného stereotypu.

  Preto sme sa rozhodli tento kurz zamerať na rozvoj 3 základných pohybových vlastností s použitím čisto vlastného tela, ktoré vnímame ako najviac zanedbávané nie len v každodennom živote bežného človeka ale aj v športových disciplínach. Sú to schopnosti, ktoré začneme strácať ako jedny z prvých akonáhle sa prestaneme hýbať ! 

  Využitím rôznych techník z kalisteniky a gymnastiky sa naučíme trénovať naše telo komplexne, pod rôznymi záťažami.  Našim cieľom bude pracovať na 3 základných kondičných vlastnostiach, ktorými sú : Sila, koordinácia a pohybové rozsahy ( Flexibilita + mobilita ).

  Na tréningoch budeme pracovať na tom aby sme obnovili našu pohybovú slobodu a posunuli náš fyzický level o niečo vyššie.

  Náplň kurzu :

  • Komplexné rozcvičenie zložené z rôznych techník
  • Rozvoj základných silových a pohybových prvkov z kalisteniky a gymnastiky ( zhyb, kľúk, vznos, drepy, stojka … ) 
  • Zlepšenie pohybovej koordinácie ( rôzne pohybové techniky s vlastnou váhou – lokomócie, základy akrobácie … ) 
  • Na každom tréningu budeme tak isto pracovať na obnovení a zlepšení pohybových rozsahov – flexibilita + mobilita kĺbov ( viacero druhov strečingu ) 

  Kapacita tréningu : 12 miest 
  Čas tréningu: 60 min
  Tréner:  Michal Barbier
  Cena : 40 / mesiac  
  Trvanie kurzu : Školský rok
  Počet tréningov : 8 tréningov / mesiac 

  Prihlášku na kurz nájdete tu (kliknite)