Táto webová stránka bola vytvorená digitálnou agentúrou Seduco. Pripravili sme koncept webu z hľadiska použiteľnosti. V rámci šetrenia rozpočtu klienta sme využili šablónu, ktorú sme vyskladali podľa potreby a naplnili obsahom. Web je plne administrovateľný v CMS systéme WordPress. Nájdete tu aj interaktívny kalendár, ktorý si klient sám administruje.  Web má samozrejme aj SSL certifikát, aby limitlessacademy.sk nebol penalizovaný od Google vo vyhľadávaní. Ak by ste mali záujem o podobné riešenie, môžete nás kontaktovať tu.

V Seducu pomáhame firmám, aby vedeli efektívnejšie a lepšie komunikovať svoje produkty a služby svojim klientom. Využívame na to rôzne nástroje v rámci digitálneho marketingu. Digitálna agentúra Seduco sa zaoberá vývojom webov a e-shopov na platforme WordPress a WooCommerce. Zameriava sa na koncepčne prepracované UX projektov, kvalitne spracované UI designy a technologicky odladené programovanie.

Ďalej sa venujeme vývoju vizuálnej komunikácie, či už sa jedná iba o vytvorenie loga, alebo celkovo o vývoj kompletnej vizuálnej identity pre firmu, produkt alebo službu. Ďalej ponúkame rôzne grafické práce. Napríklad design bannerov, billboardov, letákov, vizitiek a akýchkoľvek iným grafickým prvkom.

Posledná a veľmi dôležitá súčasť našich služieb je digitálny marketing. Využívame klasické kanalý ako PPC kampane v Google a na sociálnych sieťach, ale hľadáme aj nové marketingové kanálny, ktoré ešte nie sú preplnené reklamnou.